Хореографія

 

Дорогі, батьки, запрошуємо вас і ваших діток в студію хореографії.

Ви можете вибирати програму "Вчуся творити" для діток від 3.9 рочків, де для вашої зручності поєднані дві студії - музична та хореографічна,
а можете відвідувати окремо хореографічну або музичну студії .

Хореографія в Ділі-Ділі - це занурення у казку під звуки ЖИВОГО фортепіано, це захоплююча гра під час якої як результат пропрацьовується тіло дитини, осанка, за казковими образами та рухами професійно та системно сформовані вправи на розтяжку з елементами партнерного тренажа та гімнастики, постановка танців.

Танцювальні постановки для малюків в Ділі-Ділі завжди наповнені глибоким змістом, грацією, красою, а уроки проходять радісно і весело, з куражем, цікавими історіями, жартами й примовками.

Кожен урок танців з дітьми і сама методика викладання індивідуальна й унікальна, і відрізняється від традиційних систем навчання. На заняттях практикується індивідуальний підхід до кожної дитини, враховуючи його емоційний стан, настрій на заняття і настрій у конкретний момент.

horeography1

На заняттях танцями діти вчаться не тільки досягати індивідуального результату та успіху, працювати з любов'ю і старанням, але і бути частиною колективу, одним цілим, працювати в команді, допомагати один одному, що важливо для постановки сценічних номерів і соціального розвитку в цілому.

Методика викладання хореографії для дітей збудована у формі танцювально захоплюючих ігор, що підвищує ефективність занять, адже діти люблять ігри, веселощі і все цікаве і нове. У грі викладач стає вашій дитині хорошим другом, якому він може довіритися, а через довіру багато чому навчитися.

У кожне заняття викладач вкладає усього себе, свою любов, щирість і свій талант. Діти відчувають цю атмосферу, і від спільних зусиль виходять чудові, яскраві і добрі номери.


Ну і, звичайно ж, наші глядачі – мами і тата, бабусі і дідусі, в повній мірі відчують на собі весь ефект музичної терапії та спільної творчості.

horeography2
horeography7-7 horeography4  horeography5  horeography8

 

Виступаємо три рази в рік. Наші концерти завжди чарівні, сповнені таємниці, незвичайні і мають свій стиль, почерк і смак

  

Приєднуйтесь до нашої творчості, адже ми всі – єдине ціле, і мелодії доль ваших діток будуть звучати впевненіше і оптимістичніше!

 

 Чекаємо вас на наших заняттях Радості, Щастя і Задоволення!

button-tak-hochu-zapisatisya ukr green-2016     button-vartist-zannyat  ukr blue-2016